Niezależnie od branży, w której się znajdujesz, przy wielu okazjach będziesz musiał nosić garnitur i krawat. Osoby zajmujące się sprzedażą i innymi branżami, które mają do czynienia z klientami, muszą zawsze wyglądać jak najlepiej, a można to osiągnąć, nosząc odpowiedni strój i kupując garnitury na miarę.

Jeśli chcesz zaimponować wszystkim wokół, najbardziej przekonującym strojem, jaki możesz założyć, jest garnitur. Kombinezon to element garderoby, który ma odpowiedni krój i styl, aby dać Ci pewność, której potrzebujesz. Składa się z kurtki, kamizelki i spodni.

Kupując garnitur na miarę swoich potrzeb, jesteś jak inwestowanie w siebie. W sklepach takich jak The Tailory NYC będziesz mógł kupić strój, który sprawi, że staniesz się przebojem w oczach otaczających Cię osób. Możesz być nową twarzą w firmie, ale noszenie odpowiedniego stroju podczas pracy pomoże ci szybko awansować na wyższe stanowiska.

Rzeczy do rozważenia przy zakupie

Jeśli potrzebujesz garnituru, powinieneś najpierw wiedzieć, na jaką okazję go kupujesz. Twój codzienny strój do pracy różni się od tego, który masz na weselu swojego najlepszego przyjaciela. Te klasyczne i stonowane będą Ci potrzebne podczas pracy w formalnym środowisku biurowym. Jeśli bierzesz udział w weselu, możesz przypomnieć swoim krawcom, aby włożyli kilka zabawnych pasm pasujących do okazji.

Musisz wyraźnie komunikować się z ubraniami, które nosisz. Musisz stworzyć wizerunek, na którym jesteś niezawodny i biznesowy. Pierwsze wrażenia często trwają i potrzebujesz, aby ludzie wokół Ciebie wiedzieli, że w pracy myślisz o interesach.

Weź pod uwagę klimat, w którym żyjesz. Jeśli jesteś w Nowym Jorku, możesz wybrać tkaniny, które zapewnią Ci komfort w chłodniejsze pory roku. Niektóre z idealnych ubrań na zimowe miesiące to kaszmir, flanela lub wigilia – jeśli pieniądze nie są dla Ciebie problemem.

Preferencje do wyboru

Kiedy wybierasz te niestandardowe, są inne preferencje, o których musisz poinformować swoich krawców. Należą do nich kurtki jedno- lub dwurzędowe. Możesz także wybrać klapy z wycięciem lub klapy szczytowe. Są też spodnie z plisami lub z płaskim przodem, o których też możesz chcieć wiedzieć.

Modele jednorzędowe są przeznaczone dla bardziej konserwatywnych osób. Z drugiej strony noszenie dwurzędowego garnituru może być idealne, jeśli masz wytworną osobowość i wybierasz się na randkę. W przypadku mężczyzn o większej wadze odmiany dwurzędowe sprawią, że będą wyglądać na szczuplejsze. Ciężsi mężczyźni powinni również starać się nosić obszerniejsze spodnie z zakładkami, aby dopełnić ich figurę.

Z drugiej strony garnitury z płaskim przodem są lepsze dla tych, którzy mają muskularną sylwetkę i bardziej płaski brzuch. Kiedy ktoś jest typem atletycznym i co tydzień chodzi na siłownię, klapy szczytowe uzupełnią ich skośne ramiona znacznie lepiej niż klapy z karbem. Jeśli facet jest dyrektorem, może bardziej zdecydować się na kamizelki niż koszule. Dzieje się tak, ponieważ nawet jeśli zdejmie kurtkę i usiądzie na swoim krześle, kamizelka nadal będzie wyglądać lepiej niż koszula.

Sprawy budżetowe

Niektórzy ludzie mogą zaczynać jako biznesmeni i mogą chcieć uzyskać opcje przyjazne dla budżetu. Niektórzy dyrektorzy są gotowi wydać dziesiątki tysięcy dolarów w jednym pozwie. W każdym przypadku budżet zadecyduje, czy wybierze się garnitury szyte na miarę, gotowe do noszenia czy szyte na miarę.

Dla tych, którzy mają grubsze ciała, mogą chcieć wybrać ubrania szyte na miarę. Ma to na celu jeszcze lepsze ukrycie brzucha, a krawcy mogą wprowadzić wiele poprawek, aby ogólny wygląd był uderzający i proporcjonalny. Z drugiej strony, niektórzy szczuplejsi mężczyźni mogą mieć wiele opcji w gotowym ubraniu. Ich krawcy mogą wprowadzać drobne zmiany i są gotowi. Stojak na szyte na miarę może być również stosowany przy szczuplejszej lub cięższej sylwetce.

Jeśli ktoś ma środki na zakup wybranych przez siebie ubrań , lepiej jest pójść wyznaczoną trasą. Dzieje się tak dlatego, że każdy facet, bez względu na jego sylwetkę, może zaprojektować ładny garnitur. Pomiary będą w jego przypadku unikalne, a specyfikacje są wykonane na jego potrzeby. Te na zamówienie to odmiany, które są trwalsze i lepiej dopasowują się do użytkownika.

Wybór dopasowania

Dla wielu kupujących dopasowanie jest jednym z najpilniejszych problemów. Są chwile, kiedy ubranie pasuje do mężczyzny, ale nie podkreśla jego atrybutów i nie ukrywa niektórych jego wad. Ideą uzyskania dobrze skrojonego garnituru nie jest dopasowanie go do sylwetki. Te najlepsze sprawią, że strój da oszałamiający efekt i lepsze proporcje, które poprawią sylwetkę mężczyzny.

Dopasowanie nie oznacza zbyt ciasnego lub zbyt luźnego. Dyrektor powinien mieć możliwość wygodnego siedzenia, stania i chodzenia, niezależnie od tego, czy jest na spotkaniu, czy w swoim biurze. Ogólne wrażenie powinno być takie, jakby wlano w niego materiał.

Komfort jest nadal kluczowym elementem przy zakupie garniturów szytych na miarę. Użytkownik powinien móc wygodnie siedzieć bez potrzeby odpinania jednego z przycisków. Jeśli garnitur sprawi, że kierownik będzie niewygodny, nie będzie mógł działać naturalnie. Odgrywanie charakteru nie jest stylowe i to wszystko zależy od najlepszych krawców.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *