Wiele osób, które nie mieszkają w Lone Star State, zakłada, że ​​każde miasto jest podobne, pełne ludzi, którzy jeżdżą pickupami z stojakami na broń, noszą kowbojskie kapelusze i słuchają muzyki country. Ale z pewnością nie w każdym mieście w Teksasie. Mój piękny stan rodzinny ma tak wiele do zaoferowania, a miasta w Teksasie, które przeczą stereotypom, to dopiero początek!

Dallas

Spacerując ulicami centrum Dallas, możesz nawet nie usłyszeć ludzi mówiących z typowym teksańskim / południowym akcentem. Istnieją przeszczepy z całego kraju i nie tylko. Zobaczysz wielu ludzi ubranych w stroje biznesowe, bez dużego kapelusza lub dużych włosów .

Właściwie jedynym miejscem, w którym prawdopodobnie znajdziesz tu stereotyp z Teksasu, jest South Fork, które posłużyło za scenerię popularnego programu telewizyjnego „Dallas”. Jeśli szukasz nowoczesnego miasta z różnorodną kuchnią i mnóstwem ekskluzywnych sklepów, możesz zacząć przeszukiwać domy na sprzedaż w Dallas w Teksasie .

Tutejsze okolice zostały przekształcone w modne hotspoty, a betonowe dżungle w atrakcyjne przestrzenie społeczne. Społeczność Deep Ellum ma hipsterską atmosferę z ponad 30 lokalami z muzyką na żywo, wspaniałymi koktajlbarami i mnóstwem modnych murali stworzonych przez lokalnych artystów. Klyde Warren Park to popularne, trawiaste miejsce spotkań, do którego wielu przyjeżdża, aby spróbować smacznych potraw w wielu food truckach, oferując o wiele więcej niż grill.

Austin

Jedno z najbardziej wyjątkowych miast w całym kraju, Austin, szczyci się tętniącą życiem sceną kulturalną. Do tego dzielnica rozrywkowa i niesamowita scena muzyczna, która często zaliczana jest do najlepszych w kraju. I na pewno nie jest to cały kraj – daleki od tego. Znajdziesz mnóstwo indie, rocka, alternatywy, jazzu. Austindetours.com informuje, że jego scena muzyczna generuje rocznie 1,7 miliarda dolarów dla lokalnej gospodarki.

Znasz powiedzenie „Zachowaj dziwność Austina?” Cóż, wielu uważa, że ​​to właśnie sprawia, że ​​to miasto jest tak wspaniałe, że z pewnością nie jest to zwykłe miasto w Teksasie.

Houston

W Houston nie obowiązują też stereotypy z Teksasu. To jedno z najbardziej zróżnicowanych miast Teksasu – uderzający kontrast w stosunku do tego, co wielu uważa za typowe południowe miasto.

The LA Times poinformował w 2017 roku, że jest to obecnie najbardziej zróżnicowana rasowo i etnicznie metropolia w całym kraju. Faktycznie przekroczył Nowy Jork w 2010 roku. Spędź wieczór na jednym z częstych pokazów sztuki, a prawdopodobnie spotkasz mieszkańców Houston, niemal każdego pochodzenia. Od indonezyjskiego i pakistańskiego po nigeryjski i tajski. Miasto Bayou stało się idealnym miejscem dla imigrantów do realizacji amerykańskiego snu.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *