Kredyt gotówkowy, samochody, hipoteczny oraz konsolidacyjny

Kredyt gotówkowy

Na co chcesz,
Bez zaświadczeń,
Decyzja już w 10 min,
Bez dodatkowych zabezpieczeń,
Bez poręczycieli.

Kredyt samochodowy

Na samochód nowy i używany,
Bez zaświadczeń z pracy,
Bez podpisu współmałżonka,
Na podstawie każdego źródła dochodów,
Bez poręczycieli.


Kredyt hipoteczny

Z minimalnym wkładem własnym,
W ramach programu MdM
Najniższe marże,
Wakacje kredytowe,
Z szybką ścieżką decyzyjną.

Kredyt konsolidacyjny

Jeden kredyt zamiast wielu,
Dodatkowe środki na dowolny cel,
Bez dodatkowych zabezpieczeń,
Kwota kredytu do 150.000 zł,
Okres kredytowania do 10 lat.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę kredytu dla Ciebie +48 792 01 20 30

Oferujemy wyłącznie kredyty i pożyczki bankowe. Naszymi partnerami są sprawdzone oraz wiarygodne instytucje finansowe. Nasi Klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów bankowych. Oferujemy zarówno łatwe i szybkie w uzyskaniu kredyty gotówkowe lub samochodowe oraz bardziej złożone formy finansowania. Należą do nich przede wszystkim kredyty hipoteczne oraz konsolidacyjne.

Kredyty gotówkowe to najczęściej stosowana forma finansowania. Charakteryzuje się krótkim procesem podejmowania decyzji przez bank oraz brakiem zabezpieczenia kredytu. W rezultacie kredyt gotówkowy jest bardzo wygodny dla Klienta. Ponieważ wiele banków rywalizuje o klientów, to nasza oferta kredytów gotówkowych jest szczególnie bogata.

Kredyty samochodowe to kredyty celowe, które są często zabezpieczone przez bank w formie współwłasności. Z uwagi na zabezpieczenie kredytu są niejednokrotnie tańsze niż kredyty gotówkowe oraz łatwiejsze do uzyskania i dostępne również przy starszych samochodach. Parametry kredytu uzależnione są od wielu czynników. Dlatego warto omówić szczegóły z doświadczonym doradcą finansowym.
Kredyty hipoteczne to zdecydowanie najdłuższe w procesowaniu formy finansowania. Proces przyznawania pożyczki trwa zwykle minimum kilka dni, a dodatkowe wydłużenie formalności wynika również z konieczności oceny przedmiotu zabezpieczenia. Banki mają swoje preferencje w obszarze udzielania kredytów pod nieruchomości. Dlatego też doradztwo doświadczonego specjalisty stanowi dużą wartość dodaną.

Pożyczki konsolidacyjne to nowoczesne narzędzie do uproszczenia życia kredytobiorcy, bowiem zmniejszamy liczbę rachunków kredytowych, które musimy obsługiwać. Z uwagi na swoją specyfikę pożyczka konsolidacyjna pozwala również często na znaczące zmniejszenie bieżących obciążeń na rzecz wydłużenia okresu kredytowania.

Naszym podstawowym zadaniem jest weryfikowanie aktualności oraz atrakcyjności kredytów bankowych. Dlatego też jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi partnerami i oferujemy klientom tanie i pewne rozwiązania finansowe. Dzięki takiej formie pracy cieszymy się liczną grupą stałych Klientów. Serdecznie dziękujemy Państwu za zaufanie oraz zapraszamy do korzystania z naszych usług kredytowych.

Nasi Partnerzy kredytowi i leasingowi
wspólnie pracujemy dla Państwa

Współpracujemy z 16 największymi instytucjami finansowymi w Polsce.
Szerokość naszej oferty umożliwia nam pomoc w finansowaniu wszelkich Twoich potrzeb.

 • Getin-kredyt-samochodowy-gotowkowy-kredyty-hipoteczne
 • Idea-Bank-kredyt-firmowy-gotowkowy-hipoteczny
 • mbank-kredyt-firmowy-gotowkowy-hipoteczny
 • BZWBK-kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • bank-smart-kredyt-dla-firmy-kreyty-gotowkowe-kredyty-ze-slabym-bik
 • Polbank-kredyt-gotowkowy-hipoteczny
 • Banif-kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • AliorBank-kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • BOŚ Bank kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • EFL - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • Euro Bank - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • ING Bank - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • Millennium - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • BNP Paribas- kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • Bank Pekao- kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • PKO BP- kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne

Kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe i konsolidacyjne - najczęściej zadawane pytania

Istnieje wiele produktów kredytowych dla osób fizycznych. Każdy z nich ma swoją specyfikę. Poniżej przybliżamy najważniejsze kwestie i zapytanie związane z kredytami gotówkowymi, hipotecznymi, samochodowymi i konsolidacyjnymi.

Jaki kredyt gotówkowy wybrać?

To pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych pytań naszym specjalistom. Nie ma jednej wzorcowej odpowiedzi, bo oferty banków zmieniają się każdego dnia, a dodatkowo sytuacja każdego Klienta jest inna. W naszej pracy codziennie podpowiadamy Klientom jaką formę oraz rodzaj kredytu wybrać, szybki kredyt gotówkowy rozłożony na krótki okres spłaty na bieżące wydatki, kredyt samochodowy na wymarzone auto, kredyt hipoteczny na zakup pięknego domu ,a może kredyt inwestycyjny by Twoja firma stała się prężnym narzędziem do zarabiania pieniędzy.

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby otrzymać kredyt gotówkowy dla młodych osób?

Najważniejsza kwestia to dochód, wymagane są stałe dochody. Co ważne, nie wszystkie banki wymagają umów o pracę. Sytuacja zawodowa młodych osób jest często dynamiczna, a zatem najlepiej opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy satysfakcjonującą dla Ciebie ofertę kredytu gotówkowego.

Co to jest kredyt hipoteczny?

Kredyty hipoteczne są kredytami rozłożonymi na długi okres spłaty, banki udzielają kredytów hipotecznych najczęściej na zakup nieruchomości oraz budowę. Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest jak sama nazwa wskazuje jest hipoteka.

Czy banki przyznają kredyt hipoteczny dla młodych?

Tak, przyszły młody kredytobiorca powinien udokumentować stałe, solidne źródło dochodów, które co miesiąc wpływa na rachunek bankowy, mieć ukończone 21 lat oraz posiadać możliwość uiszczenia wpłaty własnej, która jest składową całej inwestycji.

Na czym polega kredyt konsolidacyjny?

Najważniejszym zadaniem kredytu konsolidacyjnego jest zmniejszenie miesięcznych ratalnych zobowiązań klienta. Jeżeli posiadamy parę kredytów w różnych bankach możemy je wszystkie spłacić jednym kredytem zaciągniętym w jednym banku. Bank po zweryfikowaniu zdolności kredytowej klienta i podpisaniu umowy kredytowej przelewa środki pieniężne do innych banków celem zamknięcia wielu umów kredytowych i zastąpienia ich tak zwanym kredytem konsolidacyjnym, czyli jedną tańszą ofertą niż wszystkie , które posiadał klient.

Kiedy warto brać kredyty gotówkowe?

Kredyt gotówkowy udzielany przez bank jest jedną z najczęściej stosowanych form kredytowania, analitycy bankowi określają wysokość zdolności kredytowej klienta na podstawie jego dochodów. Może się zdarzyć, że bank poprosi kredytobiorcę o zabezpieczenie dodatkowe w postaci poręczenia osoby trzeciej.

Czy zasięg działań specjalistów finansowych sięga poza Łódź?

Oczywiście, nasi doradcy działają na terenie całej Polski, siedzibą naszej firmy jest Łódź. Z racji tego nłatwiej umówić nam spotkanie z Państwem w Łodzi i okolicach.

Po co mi doradca kredytowy?

Twój osobisty doradca kredytowy sprawnie poprowadzi Cię przez proces kredytowy, począwszy od pomocy w wyborze odpowiedniej oferty kredytowej, a na uruchomieniu kredytu skończywszy. Profesjonalny doradca kredytowy zna oferty finansowania wielu instytucji i jest z nimi na bieżąco. Mało osób wie, że oferty kredytowe potrafią się zmieniać jak oferty promocyjne w supermarketach. Co biorąc pod uwagę liczbę banków oznacza, iż dobry doradca kredytowy stale analizuje nowości na rynku.

Czy dostanę Kredyt ze słabym BIK ?

Słaba historia BIK, nie przekreśla nam drogi do uzyskania kredytu, nasi specjaliści codziennie weryfikują takie historie i wiele z nich kończy się pozytywnie rozpatrzonym wnioskiem kredytowym.