Kredyty obrotowe i inwestycyjne dla małych oraz średnich przedsiębiorstw

Kredyt na oświadczenie

Na co chcesz,
Bez zaświadczeń,
Bez zabezpieczeń i poręczycieli,
Bez zgody współmałżonka,
Okres kredytowania do 10 lat.

Kredyt dla nowej firmy

Dla firm działających nie dłużej niż rok,
Kwota kredytu do 350 000 zł,
Bez zabezpieczeń i poręczycieli,
Możliwość kredytowania składek ZUS,
Okres kredytowania do 10 lat.


Kredyt obrotowy

Do 1,5 mln zł,
Ratalny lub w rachunku bieżącym,
Bez zabezpieczeń i poręczycieli,
Bez wymogu stażu działalności,
Okres kredytowania do 10 lat.

Kredyt inwestycyjny

Kwota kredytu do 3 mln zł,
Finansowanie 100% inwestycji,
Wiele form zabezpieczeń,
W oparciu o prognozowane dochody,
Okres kredytowania do 10 lat.

Zadzwoń i zapytaj o finansowania dla Twojej Firmy +48 792 01 20 30

Nasi Klienci biznesowi prowadzący mniejsze i większe firmy mogą liczyć na nasze wparcie podczas całego procesu pozyskiwania finansowania. Kredyty dla firm to bardzo bogata gama produktów. Ich różnorodność wynika ze zróżnicowania biznesu w Polsce. Do tego dochodzą również preferencje samych banków, a każdy bank ma swoje ulubione branże. Różnorodność ofert kredytowych jest wynikiem wielu form prowadzeni księgowości, długości stażu firmy oraz przeznaczenia samego kredytu.

Formy prowadzenia działalności oraz metodologia prowadzenia księgowości mają na wprost wpływ na rodzaj gromadzonych przez firmę dokumentów przychodowych oraz kosztowych. Inne są również sposoby przedstawienia uzyskiwanych przez firmę wyników. Naszym głównym zadaniem na początku jest wnikliwa analiza sytuacji finansowej naszych Klientów, by wybrać najlepsze możliwe formy finansowania. Warto przygotować się do złożenia wniosku, by na starcie nie stracić w oczach analityków bankowych.
Staż prowadzenia działalności gospodarczej ma największe znaczenie dla młodych przedsiębiorców. Kredyt dla nowej firmy to często wyzwanie, ale nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie realizować nawet najtrudniejsze wnioski. Warto przy tym pamiętać, iż w zależności od celu finansowania możemy wspierać się nie tylko bankiem, ale również firmami leasingowymi. Zróżnicowany asortyment naszych produktów dla nowej firmy obejmuje między innymi leasing operacyjny oraz finansowy.

Cel kredytu firmowego już na starcie determinuje kierunek działania. Możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie w dopasowaniu formy finansowania pod specyfikę działalności. Kredyty obrotowe oraz inwestycyjne to wysoce zróżnicowane produkty, w których nasi doradcy kredytowi doskonale się orientują. Dbamy o to by wybrane przez Państwa instrumenty finansowe zapewniły tanie i szybkie pozyskanie środków pieniężnych. Zarówno dla doświadczonych przedsiębiorców, jak i nowych firm.

Nasi Partnerzy kredytowi i leasingowi
wspólnie pracujemy dla Państwa

Współpracujemy z 16 największymi instytucjami finansowymi w Polsce.
Szerokość naszej oferty umożliwia nam pomoc w finansowaniu wszelkich Twoich potrzeb.

 • Getin-kredyt-samochodowy-gotowkowy-kredyty-hipoteczne
 • Idea-Bank-kredyt-firmowy-gotowkowy-hipoteczny
 • mbank-kredyt-firmowy-gotowkowy-hipoteczny
 • BZWBK-kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • bank-smart-kredyt-dla-firmy-kreyty-gotowkowe-kredyty-ze-slabym-bik
 • Polbank-kredyt-gotowkowy-hipoteczny
 • Banif-kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • AliorBank-kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • BOŚ Bank kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • EFL - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • Euro Bank - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • ING Bank - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • Millennium - kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • BNP Paribas- kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • Bank Pekao- kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne
 • PKO BP- kredyt-gotowkowy-kredyt-dla-firm-hipoteki-kredyty-hipoteczne

Kredyty dla firm - najczęściej zadawane pytania

Kredyty dla firm to złożona tematyka. W oparciu o doświadczenia i pytania naszych Klientów, zamieszczamy dla Państwa mini bazę wiedzy. Oczywiście zapraszamy do zadawania pytań w rozmowie telefonicznej lub mailowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Co to jest kredyt dla firmy?

Kredyt dla firm to środki, które można uzyskać pod warunkiem prowadzenia działalności gospodarczej. Podmiotem zaciągającym zobowiązanie jest wówczas firma. Kredyty dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw mogą posłużyć na finansowanie inwestycji lub na pokrycie bieżących zobowiązań wynikających z prowadzenia biznesu.

Czy można wziąć kredyt dla nowej firmy?

Oczywiście, można wziąć kredyt dla nowej firmy już od pierwszego dnia działalności. Taka forma finansowania to bardzo dobre rozwiązanie dla początkujących i dopiero powstających przedsiębiorstw, które potrzebują kapitału na rozwój biznesu.

Czym wyróżnia się leasing dla firmy?

W przypadku leasingu dla firmy następuje powiększenie tarczy podatkowej. Ratę leasingu można odliczyć w ramach kosztów uzyskania przychodu. Kolejnym plusem jest całkowita amortyzacja np. leasingowanego pojazdu, szczególnie w przypadku samochodów o wartości powyżej 20 000 EUR. Jeżeli firma posiada jeden lub wiele leasingów, nie obniża się zdolność kredytowa przedsiębiorcy. Często przy leasingu lub kredycie konieczne jest wykupienie ubezpieczenia, które w przypadku leasingu można zaliczyć do kosztu uzyskania przychodu.

Czy można otrzymać leasing dla nowej firmy?

Leasing dla nowej firmy to w praktyce najprostsza do uzyskania forma finansowania i szansa na dynamiczny rozwój firmy.

Co oznacza kredyt na oświadczenie?

Kredyt na oświadczenie charakteryzuje się tym, że klient oświadcza wysokość dochodów w firmie. Podaje dane ustnie i poświadcza na umowie kredytowej, że mówi prawdę. Bardzo często oświadcza ustnie również, że nie zalega w ZUS i Urzędzie Skarbowy. Reasumując kredytobiorca nie przedkłada zaświadczeń oraz dokumentów finansowych swojej firmy, często do uzyskania kredytu potrzebne są tylko dowód osobisty i drugi dokument potwierdzający tożsamość klienta.

Co to jest kredyt obrotowy?

Kredyt obrotowy jest to kredyt bankowy przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności firmy. Środki pieniężne pochodzące z jego tytułu pozwalają przedsiębiorstwu zapewnić płynność finansową, czyli umożliwiają regulowanie bieżących zobowiązań. Kredyty obrotowe są szczególnie istotne w przypadku braku gotówki, która jest zamrożona np. w przypadku dłużników. Wykorzystując środki z kredytu obrotowego można finansować np. zakupy drobnego wyposażenia, koszty zatrudnienia personelu lub koszty administracyjne.

Czy można uzyskać kredyt obrotowy dla nowej firmy?

Tak, pierwszym krokiem jest założenie konta bankowego, firmowego oraz wygenerowanie przez co najmniej 2 miesiące obrotów z tytułu działalności. Bank na podstawie wielkości obrotów przepływających przez konto firmowe, określa limit przyznawanego kredytu obrotowego oraz jego okres.

Co to jest kredyt inwestycyjny?

Kredyt inwestycyjny to kredyt bankowy, którego celem jest sfinansowanie powiększenia majątku trwałego firmy, zakup wartości niematerialnych i prawnych, nabycie udziałów w przedsiębiorstwach bądź zakup np. papierów wartościowych.

Czy dostanę kredyt inwestycyjny dla nowej firmy?

Tak, możesz się ubiegać o kredyt inwestycyjny dla nowej firmy, nasi specjaliści pomogą dobrać Ci najlepszą ofertę na rynku, przeprowadzą przez proces przygotowawczy oraz weryfikacyjny. W niektórych przypadkach banki proszą nowego przedsiębiorcę o przedłożenie biznesplanu opisującego inwestycję i w tym przypadku również służymy pomocą.

Czy mogę dostać kredyt na firmę bez historii BIK?

Brak historii BIK, nie oznacza braku zdolności kredytowej, jeżeli prowadzisz firmę i osiągasz odpowiedni dochód, posiadasz rachunek bankowy, na którym występują regularne wpływy, możesz ubiegać się z powodzeniem o kredyt bankowy.